Home O Nas Testery GL-1 Testery GL-2 Testery GL-6 Testery GL-7 Testery GL-8 Kontakt
Prodig Tech jesteśmy firmą, która dysponuje wysokimi jakościowo urządzeniami do pomiaru grubości lakieru w samochodach i innych tego typu urządzeniach. Dbamy o jakość swoich produktów, dzięki czemu sprawdzalność pomiaru lakieru jest bardzo dokładna i rzetelna.

O Nas
Firma Prodig-Tech

Witamy Serdecznie na stronie internetowej. Jesteśmy firmą, która dysponuje wysokimi jakościowo urządzeniami do pomiaru grubości lakieru w samochodach i innych tego typu urządzeniach. Dba o jakość swoich produktów, dzięki czemu sprawdzalność pomiaru lakieru jest bardzo dokładna i rzetelna. Jako firma stara się o to aby każdy klient był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany z wyboru naszego asortymentu. Firma ta świadczy usługi na całym świecie, staramy się zaspokoić nawet najwybredniejszego klienta. Ich urządzenia dopasowane są do każdego rodzaju potrzeb podczas badań lakierowych. Od początku działalności na rynku zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych. Realizuje montaż SMT (SMD) małych i średnich serii, zarówno jedno- jak i dwu-stronny. Głównymi produktami firmy są testery lakieru. Dzięki temu, że produkcja mierników odbywa się na ich linii produkcyjnej. Mierniki lakieru firmy Prodig-Tech używane są w licznych punktach serwisowych w całym kraju. Według zdania profesjonalistów są one najlepsze na polskim rynku zaś zarazem na całym świecie. Znane są pomiędzy innymi w USA, Kanadzie, Niemczech, Rosji, Bułgarii, Węgrzech, Turcji i Arabii Saudyjskiej. W jaki sposób widać jakoś produkcji naszej polskiej jednostki doceniły znane przedsiębiorstwa na całym świecie co powinno świadczyć o tym, ze ten sprzęt istnieje najlepszy jak również znakomicie spełnia wszelkie powierzone mu zadania.

Prodig-Tech został już sprzedany w olbrzymich ilościach w Polsce, szacuje się, ze jest to około kilkadziesiąt tysięcy sztuk. Suma jest imponująca, co świadczy o tym, ze owa jednostka przoduje w produkcji owego typu sprzętu w całej Polsce jak oraz Europie. Tester lakieru wyśmienicie sprawdza się przy jednorazowym sprawdzaniu powłoki lakieru, na przykład przy pozyskaniu nowego pojazdu. Może być również wykorzystywany w fachowych warsztatach samochodowych. grubościomierz lakieru dostępny jest nieograniczonej liczbie sztuk w naszych punktach sprzedaży azali w własnym sklepie internetowym. Prodig-Tech istnieje od 2006 roku. Cały proces produkcyjny w firmie Prodig-Tech przebiega w sposób profesjonalny, gdyż firma Prodig-Tech posiada linię automatów montażowych, dzięki temu klienci mogą cieszyć się wysoką jakością firmowych produktów. Produkty firmy Prodig-Tech posiadają pisemną gwarancję producenta! Oferta firmy Prodig-Tech kierowana jest zarówno do dużych jak i małych firm! Prodig Tech tworzą inżynierowie z dużym doświadczeniem w dziedzinie elektroniki wypracowanym na bazie własnych konstrukcji elektronicznych, takich jak elektroniczne mierniki grubości lakieru czy też mikroprocesorowe sterowniki. Priorytetową sprawą jest cena i jakość! W samej Polsce sprzedaż firmy Prodig-Tech osiągnęła kilkadziesiąt tysięcy sztuk. Zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem w dziedzinie elektroniki!

Copyright (c) 2012 by Tester-Lakieru.pl | Dystrybutorzy
Wszelkie prawa zastrzeżone przez firmę Prodig-Tech.pl
^ do góry