Home O Nas Testery GL-1 Testery GL-2 Testery GL-6 Testery GL-7 Testery GL-8 Kontakt
Prodig Tech jesteśmy firmą, która dysponuje wysokimi jakościowo urządzeniami do pomiaru grubości lakieru w samochodach i innych tego typu urządzeniach. Dbamy o jakość swoich produktów, dzięki czemu sprawdzalność pomiaru lakieru jest bardzo dokładna i rzetelna.

Testery lakieru GL-1

Tester lakieru GL-1 Fe

Wydaje się, ze zakup używanego samochodu w dzisiejszych czasach nie jest żadnym problemem. Chociażby przez to, że mamy otwarte granice, mnóstwo komisów czy też masę osób zajmujących się handlem. Jednakże wielu sprzedawców, zapewnia że samochód jest w 100% bez wypadkowy, bez żadnych otarć czy też kolizji. Niestety w większości przypadków są to słowa bez potwierdzenia. Dużo błędów wynikających z nieudanych transakcji jest to iż nie sprawdzamy grubości lakieru na samochodzie, który chcemy zakupić. Również często dokonujemy zakupu z niewłaściwą osobą, która nie jest stanie nam w odpowiedni sposób doradzić i wychodzimy na transakcji jak „Zabłocki na mydle”. Dlatego warto iść na sposób i dopasować się do stwierdzenia” umiesz liczyć licz na siebie”. Jeżeli bardzo chcemy zakupić samochód, który akurat w danym momencie wpadł nam w oko nie jest rzeczą trudną dla handlowca omamić nas jego słowami. Jednakże, nie dajmy się osaczyć i miejmy oczy szeroko otwarte. Starajmy się również sami starannie sprawdzić czy samochód jest warty danej ceny a w tym ułatwi nam sprawę tester lakieru.

Mamy do zaoferowania tester lakieru GL-1 Fe. Jest on przede wszystkim wyprodukowany w Polsce i co najważniejsze jest bardzo szybki i łatwy w obsłudze. Tester lakieru GL-1 Fe służy do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę samochodową stalową lub stalową ocynkowaną. Jest wyposażony w sondę na przewodzie. Pomiar przedstawiany jest na wyświetlaczu LCD 2 linie po 8 znaków. Tester lakieru GL-1 Fe posiada wbudowane podświetlanie wyświetlacza, dzięki temu łatwiejsze jest dokonanie pomiaru w ciemniejszych pomieszczeniach (np. w garażu). Miernik obsługuje się z poziomu pięcio - funkcyjnego MENU głównego. Tester lakieru GL-1 Fe jego rozdzielczość pomiaru wynosi 1µm a zakres pomiarowy od 0µm do 1100µm. Wbudowana pamięć 100 pomiarów pozwala na swobodne przeglądanie pomiarów po wykonanych czynnościach pomiarowych. Pamięć nie ulega skasowaniu po wyłączeniu urządzenia bądź wyciągnięciu baterii.

Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Instrukcja obsługi w formacie PDF (język polski): POBIERZ
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ


Tester lakieru GL-1maxi

Wyszukiwanie pojazdu w Internecie trwa krótko, jest komfortowe i ma tę zaletę, że w najkrótszym czasie można otrzymać odpowiednie oferty kupna/sprzedaży wymarzonego pojazdu na korzystnych warunkach. Jednak są tzw. czarne owce, wykorzystujące naszą skłonność do korzystania z okazji. W ten sposób powstały niestety siatki oszustów, w które łatwo wpadają niczego nie świadomi i łatwowierni nabywcy i sprzedawcy samochodów. Jeżeli jednak już zdołaliśmy wyjechać i sprawdzić stan oferowanego samochody należy podchodzić do zakupu takiego samochodu bardzo ostrożnie. Przede wszystkim nie łapmy się na piękne słowa handlowców, którzy zrobią wszystko by sprzedać pojazd, który przeszedł już kolizję. Nie ważne czy jest to zwykła stłuczka, otarcie-my przecież chcemy samochód w pełni sprawny i nie wadliwy. Istotne jest to, czy dany handlowiec od początku gra z nami nie czysta piłkę. Niestety rzadko się zdarza by sprzedawca mówił zupełną prawdę o swoim pojeździe dlatego tez warto ubezpieczyć się w nasz tester lakieru, który jest produktem polskim. Dzięki temu jego koszt nie jest wysoki.

Tester lakieru GL-1maxi służy do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę samochodową stalową lub stalową ocynkowaną. Pomiar przedstawiany jest na wyświetlaczu LCD 2 linie po 8 znaków. Rozdzielczość pomiaru wynosi 10µm, 1µm lub 0,1µm (w zależności od ustawień) a zakres pomiarowy od 0µm do 3000µm. Tester lakieru GL-1maxi ma wbudowaną pamięć 200 pomiarów pozwala na swobodne przeglądanie pomiarów po wykonanych czynnościach pomiarowych. Pamięć nie ulega skasowaniu po wyłączeniu urządzenia bądź wyciągnięciu baterii. Tester lakieru GL-1maxi posiada również automatyczne wyłączenie miernika po 3 minutach bezczynności, klawiaturę poliwęglanowa oparta na mikroprzełącznikach, zasilanie: bateria alkaiczna 9V (np. 6LR61) lub akumulatorek 9. Tester lakieru GL-1maxi zawiera znak CE.

Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Instrukcja obsługi w formacie PDF (język polski): POBIERZ
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ


Tester lakieru GL-1s Fe

Dla osób które traktują auto - detailing jako hobby i opiekują się głównie swoimi samochodami miernik lakieru nie jest inwestycją niezbędną, pod warunkiem że przeprowadzając korekcję lakieru nie stosują nazbyt agresywnych metod. Polerując maszynowo lakier, przy użyciu standardowych past i gąbek polerskich zwykle usuwa się nie więcej niż 3 mikrony zewnętrznej warstwy lakieru. Warstwy zniszczonej, utlenionej, pokrytej gęstą siecią mikro-zarysowań. Usunięcie tak małej ilości zewnętrznej warstwy lakieru zwykle nie rodzi ryzyka przebicia. Pomocne jest także to, że zazwyczaj znamy historię własnego pojazdu i wiemy jakim zabiegom była w przeszłości poddawana powłoka lakiernicza. Dla detailera-hobbysty dostęp do miernika lakieru choć nie jest koniecznością, stanowi jednak spore ułatwienie. Pomaga oszacować na jak agresywne metody można sobie pozwolić przeprowadzając korekcję. Pozwala również zmierzyć ilość usuwanego w trakcie polerowania lakieru. Miernik może się także przydać przy zakupie lub odsprzedaży samochodu. Między innymi polecanym przez nas jest Tester lakieru GL-1s Fe z sondą umieszczoną na przewodzie.

Tester lakieru GL-1s Fe służy do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę samochodową stalową lub stalową ocynkowaną. Tester lakieru GL-1s Fe ma wbudowane podświetlanie wyświetlacza, dzięki temu łatwiejsze jest dokonanie pomiaru w ciemniejszych pomieszczeniach (np. w garażu). Miernik obsługuje się z poziomu pięcio - funkcyjnego MENU głównego: POMIAR, PAMIĘĆ, WYŁĄCZENIE, KASOWANIE PAMIĘCI, ZERO. Obsługa miernika jest bardzo intuicyjna. Pomiar w Tester lakieru GL-1s Fe przedstawiany jest na wyświetlaczu LCD 2 linie po 8 znaków. Rozdzielczość pomiaru wynosi 1µm a zakres pomiarowy od 0µm do 1100µm. Wbudowana pamięć 100 pomiarów pozwala na swobodne przeglądanie pomiarów po wykonanych czynnościach pomiarowych. Pamięć nie ulega skasowaniu po wyłączeniu urządzenia bądź wyciągnięciu baterii. Tester lakieru GL-1s Fe ma automatyczne wyłączanie po 3 min oraz klawiaturę poliwęglanową oparta na mikroprzełącznikach.

Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Instrukcja obsługi w formacie PDF (język polski): POBIERZ
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ

 


Copyright (c) 2012 by Tester-Lakieru.pl | Dystrybutorzy
Wszelkie prawa zastrzeżone przez firmę Prodig-Tech.pl
^ do góry