Home O Nas Testery GL-1 Testery GL-2 Testery GL-6 Testery GL-7 Testery GL-8 Kontakt
Prodig Tech jesteśmy firmą, która dysponuje wysokimi jakościowo urządzeniami do pomiaru grubości lakieru w samochodach i innych tego typu urządzeniach. Dbamy o jakość swoich produktów, dzięki czemu sprawdzalność pomiaru lakieru jest bardzo dokładna i rzetelna.

Testery lakieru GL-6

Tester lakieru GL-6, GL-6H - do stali i aluminium

Ciekawostką jest fakt, że odczyt grubości lakieru na elemencie samochodu może się nieznacznie różnić w zależności od temperatury powierzchni. Składniki lakieru (polimery, żywice) rozszerzają się pod wpływem temperatury, zatem odczyt grubości lakieru na rozgrzanej masce samochodu zaparkowanego w słońcu w upalny dzień może być nieznacznie większy od pomiaru dokonanego w dokładnie tym samym punkcie schłodzonej powierzchni. Wybór czy miernik ma mieć sondę wbudowaną czy na przewodzie jest kwestią indywidualnych preferencji. Zaletą sondy na przewodzie jest łatwiejszy odczyt pomiaru na trudno dostępnych elementach, przykładowo w przypadku konstrukcji budynków gdy potrzebny jest pomiar grubości powłoki antykorozyjnej dokonany od dołu stalowego elementu. Mamy do zaoferowania dwa testery, które są w całości produktem polskim. Jego cena rynkowa nie jest wysoka jak i również obsługa jest bardzo szybka i prosta.

Tester lakieru GL-6 oraz tester lakieru GL-6H do stali i aluminium. Tester lakieru GL-6 służy do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę samochodową stalową, stalową ocynkowaną lub aluminiową. Ponadto umożliwia przystosowanie do innych metali. Pomiar przedstawiany jest na dużym, czytelnym wyświetlaczu LCD 2 linie po 8 znaków. Maksymalna rozdzielczość pomiaru wynosi 1µm a zakres pomiarowy od 0µm do 1100µm. Tester lakieru GL-6 ma wbudowana pamięć 100 pomiarów pozwala na swobodne przeglądanie pomiarów po wykonanych czynnościach pomiarowych. Pamięć nie ulega skasowaniu po wyłączeniu urządzenia bądź wyciągnięciu baterii. Tester lakieru GL-6 zastosowano w nim przydatną funkcję pomiaru względem wybranego punktu odniesienia. Obsługa miernika jest bardzo intuicyjna. Tester lakieru GL-6H -Pomiar względem punktu odniesienia Za pomocą tej funkcji możemy wykonywać pomiary względem wybranego punktu. Funkcja jest przydatna podczas porównywania kilku badanych miejsc w samochodzie. Dla przykładu, dokonujemy wyboru punktu odniesienia na lewych przednich drzwiach, a następnie dokonujemy pomiarów na innych częściach samochodu (wcześniej należy wybrać w MENU w opcji MTERIAŁ "Pkt odn"). Tester lakieru GL-6H umożliwia przystosowanie do innych metali. Pomiar przedstawiany jest na dużym, czytelnym wyświetlaczu LCD 2 linie po 8 znaków. Maksymalna rozdzielczość pomiaru wynosi 1µm a zakres pomiarowy od 0µm do 1100µm. Miernik posiada funkcję HOLD (mrożenie pomiarów). Wbudowana pamięć 100 pomiarów pozwala na swobodne przeglądanie pomiarów po wykonanych czynnościach pomiarowych. Pamięć nie ulega skasowaniu po wyłączeniu urządzenia bądź wyciągnięciu baterii.

Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Instrukcja obsługi GL-6 w formacie PDF (język polski): POBIERZ
Instrukcja obsługi GL-6H w formacie PDF (język polski): POBIERZ
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ


Tester lakieru GL-6s, GL-6Hs - sonda umieszczona na przewodzie

Kupno nowego samochodu to dla każdego niezapomniana chwila, przede wszystkim dla młodych osób. Warto jednak wcześniej bardzo dokładnie sprawdzić w jakim stanie jest samochód za którego mamy zapłacić i którym chcemy bezpiecznie poruszać się po ulicach. Niejednokrotnie rozmowa z właścicielem pojazdu, tak naprawdę nic nam nie daje, gdyż zazwyczaj sam sprzedawca właściciel chce najzwyczajniej w świecie pozbyć się wadliwego samochodu. Jeżeli nie chcemy wpaść w oszustwo transakcyjne należy ubezpieczyć się w tester lakieru, który pozwoli nam sprawdzić grubość warstwy lakieru w dowolnym punkcie na masce samochodu. Jest to tym samym bardzo ważna dla nas informacja, gdyż jesteśmy w stanie stwierdzić czy dany samochód był po wcześniejszej kolizji. Testery jakie mogę Państwu zaproponować to: tester lakieru GL-6s, oraz tester lakieru GL-6Hs oba z sondą umieszczoną na przewodzie co ułatwia korzystanie i dokładne sprawdzenie samochodu.

Tester lakieru GL-6s służy do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę samochodową stalową, stalową ocynkowaną lub aluminiową. Posiada sondę pomiarową umieszczoną na przewodzie. Ponadto umożliwia przystosowanie do innych metali. Pomiar przedstawiany jest na dużym, czytelnym wyświetlaczu LCD 2 linie po 8 znaków. . Tester lakieru GL-6s posiada wskaźnik stanu baterii. Urządzenie ma wbudowane podświetlanie wyświetlacza, dzięki temu łatwiejsze jest dokonanie pomiaru w ciemniejszych pomieszczeniach (np. w garażu). Tester lakieru GL-6s obsługuje się z poziomu siedmio-funkcyjnego MENU głównego. Tester lakieru GL-6Hs ma przydatną funkcję pomiaru względem wybranego punktu odniesienia (patrz opis poniżej specyfikacji). Miernik posiada wskaźnik stanu baterii. Urządzenie ma wbudowane podświetlanie wyświetlacza, dzięki temu łatwiejsze jest dokonanie pomiaru w ciemniejszych pomieszczeniach (np. w garażu). Miernik obsługuje się z poziomu MENU głównego. Tester lakieru GL-6Hs umożliwia przystosowanie do innych metali. Pomiar przedstawiany jest na dużym, czytelnym wyświetlaczu LCD 2 linie po 8 znaków. Maksymalna rozdzielczość pomiaru wynosi 1µm a zakres pomiarowy od 0µm do 1100µm. Posiada funkcję HOLD (mrożenie pomiaru). Wbudowana pamięć 100 pomiarów pozwala na swobodne przeglądanie pomiarów po wykonanych czynnościach pomiarowych. Pamięć nie ulega skasowaniu po wyłączeniu urządzenia bądź wyciągnięciu baterii.

o miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Instrukcja obsługi GL-6s w formacie PDF (język polski): POBIERZ
Instrukcja obsługi GL-6Hs w formacie PDF (język polski): POBIERZ
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ

 


Copyright (c) 2012 by Tester-Lakieru.pl | Dystrybutorzy
Wszelkie prawa zastrzeżone przez firmę Prodig-Tech.pl
^ do góry