Home O Nas Testery GL-1 Testery GL-2 Testery GL-6 Testery GL-7 Testery GL-8 Kontakt
Prodig Tech jesteśmy firmą, która dysponuje wysokimi jakościowo urządzeniami do pomiaru grubości lakieru w samochodach i innych tego typu urządzeniach. Dbamy o jakość swoich produktów, dzięki czemu sprawdzalność pomiaru lakieru jest bardzo dokładna i rzetelna.

Testery lakieru GL-7

Tester lakieru GL-7 PRO

Testery lakieru SA przydatne podczas sprzedaży czy tez zakupu nowego samochodu bądź innej maszyny. W przypadku gdy posiadamy własny odział naprawczy samochodów jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszej pracy. Również w przypadku kiedy chcemy zakupić nowy samochód, najważniejszą rzeczą jaką w nim należy sprawdzić jest oczywiście stan blachy pojazdu. Dzięki testerom możemy sprawdzić czy w samochodzie były robione jakieś poprawki m.in. malowanie podwozia nadwozia czy też nakładanie drugiej warstwy lakieru. Pozwala na sprawdzenie koloru jaki został nałożony na samochód. Urządzenie to dokładnie określa nam kolor tak abyśmy mogli dokupić farbę w tym samym kolorze również nałożyć kolejna warstwę lakieru. Grubościomierz lakieru w momencie sprawdzana grubości warstwy lakieru w momencie odnalezienia złej warstwy lakieru daje sygnał dźwiękowy sygnalizując w ten sposób wadliwą warstwę lakieru. Pamiętajmy o tym, ze jeżeli nasza karoseria w samochodzie jest w pełni sprawdzona i w dobrym stanie, to również przyczyni się do tego że zaoszczędzimy dużo pieniędzy oraz czas. Mamy do zaoferowania tester lakieru GL-7 PRO.

Tester lakieru GL-7 PRO jest urządzeniem spełniającym dwie funkcje: pomiar grubości lakieru na blasze samochodowej lub tester UV który umożliwia sprawdzenie dokumentów pojazdu , środków płatniczych. Tester lakieru GL-7 PRO wykorzystuje nowoczesny, bardzo szybki procesor, co w połączeniu z algorytmami aproksymacji trzeciego stopnia i kilkoma punktami kalibracyjnymi pozwala uzyskiwać znacznie dokładniejsze rezultaty pomiarów niż w produktach konkurencyjnych. Tester lakieru GL-7 PRO ma Wyjątkowe rozwiązanie które posiada sprężyste umieszczenie sondy. Wychyla się ona +/- 10° i wsuwa do wewnątrz o 2-3mm. Dzięki temu podczas pomiarów niwelowane są drgania ręki, a docisk jest bardziej równomierny, co pomaga w uzyskaniu pewniejszych wyników. Tester lakieru GL-7 PRO jest produktem w pełni Polskim!

Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ


Tester lakieru GL-7s PRO - NOWOŚĆ 2012 - sonda na przewodzie z głowicą zawieszoną sprężyście

Każdy kto stoi przed dylematem zakupu nowego samochodu zadaje sobie podstawowe pytanie” czy dany samochód jest faktycznie bezwypadkowy?” Niestety w większości przypadków nie możemy liczyć na szczerość handlarzy, których głównym celem jest zdobycie szybkiej gotówki, dzięki której zakupi kolejny samochód być może jeszcze wadliwy w celach odsprzedania nieznającemu się na tym klientowi. Niestety nawet jeżeli zetkniemy się z właścicielem pojazdu to jeszcze nie daje nam 100% pewności i nie ustrzeże nas przed oszustwem. Dlatego warto być czujnym nawet jeżeli samochód wydaje nam się w pełni sprawny warto dokładnie zbadać sytuacje. Najlepiej jest oglądać samochód w pełnym słońcu to też daje nam możliwość dokładnego sprawdzenia czy nie jest on nigdzie szczególnie mocno zarysowany. Jednakże jednym dokładnych badań, jakie możemy wykonać na samochodzie to użycie testera lakieru GL-7s PRO!- sonda na przewodzie z głowicą zawieszoną sprężyście.

Tester lakieru GL-7s PRO oparty jest na nowoczesnym, szybkim procesorze. Do obliczeń grubości wykorzystano algorytmy aproksymacji trzeciego stopnia, co w połączeniu z kilkoma punktami kalibracyjnymi, pozwoliło uzyskać dokładniejsze rezultaty. W porównaniu do prostych rozwiązań opartych na aproksymacji liniowej jest sposobem dokładniejszym. Tester lakieru GL-7s PRO jest nowatorskim, jedynym na rynku rozwiązaniem, spełniającym jednocześnie dwie funkcje: pomiaru grubości lakieru na blasze samochodowej stalowej i aluminiowej, testera UV, który umożliwia sprawdzenie dokumentów pojazdu, środków płatniczych itp. podczas dokonywania transakcji. Tester lakieru GL-7s PRO posiada sondę umieszczoną sprężyście, która skonstruowana jest w ten sposób, że podczas dociskania sondy do badanej powierzchni, "wsuwa" się 2-3mm. Dzięki temu pomiar staje się dokładniejszy ze względu na bardziej równomierny docisk do badanej powierzchni.

Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ

 


Copyright (c) 2012 by Tester-Lakieru.pl | Dystrybutorzy
Wszelkie prawa zastrzeżone przez firmę Prodig-Tech.pl
^ do góry