Home O Nas Testery GL-1 Testery GL-2 Testery GL-6 Testery GL-7 Testery GL-8 Kontakt
Prodig Tech jesteśmy firmą, która dysponuje wysokimi jakościowo urządzeniami do pomiaru grubości lakieru w samochodach i innych tego typu urządzeniach. Dbamy o jakość swoich produktów, dzięki czemu sprawdzalność pomiaru lakieru jest bardzo dokładna i rzetelna.

Testery lakieru GL-8

Tester lakieru GL-8 - NOWOŚĆ 2012!

Jak wykonać dokładny pomiar podczas zakupu samochodu? Otóż najpierw zaczynamy przede wszystkim od dachu naszego samochodu, gdyż ten element może nam dużo powiedzieć. Następnie boki, błotniki maska, tylna klapa. Różnica do 50 mikrometrów jest do przyjęcia . W większości z nas , kupując samochód na różnego typu giełdach czy też komisach nie zdajemy sobie sprawy, że przeważnie trafiamy na bardzo wadliwe samochody mimo tego często nie sprawdzamy dokładnie pojazdu podczas transakcji. Tak naprawdę od nasze bezpieczeństwo zależy od tego jaki kupimy samochód- czy z pełną ilością wad- z którymi później nie będziemy mogli sobie poradzić czy też samochód który spełni nasze oczekiwania. Dlatego też podczas zakupu należy wybierać się z miernikiem grubości lakieru, który bardzo dokładnie sprawdzi czy dany samochód w przyszłości był po kolizji. Na naszym rynku mamy do zaoferowania jeden z najnowszych testerów lakieru GL-8, który jest bardzo poręcznym i łatwym w obsłudze urządzeniem.

Tester lakierów GL-8 jest nowatorskim, jedynym na rynku rozwiązaniem, posiadającym funkcję podpowiadającą (na wyświetlaczu LCD) czy lakier jest oryginalny, za gruby czy może jest szpachla. Tester lakierów GL-8 zawiera ruchomą głowicę pomiarową, zawieszona sprężyście, zasilanie z dwóch baterii, sygnalizację dźwiękową, kompensację temperatury. Tester lakierów GL-8 posiada funkcję asystent, która podpowiada oceniającemu samochód czy miał on naprawy blacharsko-lakiernicze. Tester lakierów GL-8 oparty jest na nowoczesnym, szybkim procesorze. Do obliczeń grubości wykorzystano algorytmy aproksymacji trzeciego stopnia, co w połączeniu z kilkoma punktami kalibracyjnymi, pozwoliło uzyskać dokładniejsze rezultaty. W porównaniu do prostych rozwiązań opartych na aproksymacji liniowej jest sposobem dokładniejszym.

Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ


Tester lakieru GL-8s - NOWOŚĆ 2012 - sonda na przewodzie z głowicą zawieszoną sprężyście

Często zadajemy sobie pytanie. „Czy samochód zagraniczny jest faktycznie bez wad?” „Czy w końcu znajdę samochód, który sprosta moim oczekiwaniom ?” Niestety i tym samochodom zdarzają się wpadki. Większość ludzi wyjeżdża za granicę do komisów aby sprawdzić ich wymarzony samochód- czynniki, które nimi kierują to przede wszystkim niskie ceny i super wyposażenie pojazdu. Jednakże w dużej mierze nie zwracają uwagę na stan blachy, która przecież jest jednym z najistotniejszych elementów w samochodzie. Zdarzają się również sytuację, kiedy zabieramy ze sobą kogoś kto zupełnie nie jest nam w stanie dobrze doradzić, co sprawia ze dokonujemy niewłaściwych transakcji i tym samym nasze pieniądze przepadają a my zostajemy z wadliwym samochodem. Jak uniknąć tego typu sytuacji? Otóż najlepszym sposobem na sprawdzenie blachy jest tester lakieru, który pozwoli nam na dokładny odczyt czy lakier nie jest podwójnie nakładany. Mamy do zaoferowania jeden z najnowszych testerów lakieru z sonda na przewodzie z głowicą zawieszoną sprężyście dzięki czemu urządzenie pozwoli na dokładny pomiar lakieru w każdym trudno dostępnym miejscu.

Tester lakieru GL-8s jest nowatorskim, jedynym na rynku rozwiązaniem, posiadającym funkcję podpowiadającą (na wyświetlaczu LCD) czy lakier jest oryginalny, za gruby czy może jest szpachla. Tester lakieru GL-8s oparty jest na nowoczesnym, szybkim procesorze. Do obliczeń grubości wykorzystano algorytmy aproksymacji trzeciego stopnia, co w połączeniu z kilkoma punktami kalibracyjnymi, pozwoliło uzyskać dokładniejsze rezultaty. W porównaniu do prostych rozwiązań opartych na aproksymacji liniowej jest sposobem dokładniejszym. Tester lakieru GL-8s posiada również sondę na przewodzie z głowicą zawieszoną sprężyście, która skonstruowana jest w ten sposób, że podczas dociskania sondy do badanej powierzchni, "wsuwa" się 2-3mm, funkcję asystent, funkcję HOLD, wbudowane trzy języki. Pomiar i wszystkie funkcje przedstawiane są na wyświetlaczu LCD. Rozdzielczość pomiaru wynosi 10µm lub 1µm (w zależności od ustawień w MENU) a zakres pomiarowy od 0µm do 2000µm. Miernik posiada funkcję zerowania (kalibracja) - płytka do zerowania jest w komplecie. Tester lakieru GL-8s ma wbudowaną pamięć 200 pomiarów pozwala na swobodne przeglądanie pomiarów po wykonanych czynnościach pomiarowych. Pamięć nie ulega skasowaniu po wyłączeniu urządzenia bądź wyciągnięciu baterii.

Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ

 


Copyright (c) 2012 by Tester-Lakieru.pl | Dystrybutorzy
Wszelkie prawa zastrzeżone przez firmę Prodig-Tech.pl
^ do góry